18 stycznia 2024

Akcja humanitarna ze Step-by-Step

Ruch wolontariacki Step by Step in Kraków wraz z Міжнародна транспортна компанія Ivancom oraz Fundacją Człowiekowi-Człowiek ogłasza rozpoczęcie wspólnej akcji humanitarnej, mającej na celu wsparcie wojskowych Sił Zbrojnych Ukrainy oraz ludności cywilnej w miastach i wsiach na linii frontu w obwodzie Chersońskim.
Punkty zbiórki będą otwarte w pięciu polskich miastach: Krakowie, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku.
Zgodnie z zapotrzebowaniami ze szpitali, w których przebywają ranni żołnierze oraz z pozycji wojskowych, przygotowaliśmy listę priorytetowych przedmiotów, które można kupić i wysłać do jednego z punktów zbiórki lub zorganizować dostawę do konkretnego punktu.
WAŻNE! Dla tych, którzy mieszkają w Krakowie i nie mogą przyłączyć się do akcji finansowo, zapraszamy do aktywnego udziału w produkcji świec okopowych, wyplataniu siatek maskujących, dzierganiu skarpet i czapek. Twoje ręce i poświęcony czas mogą w znaczący sposób przyczynić się do wsparcia tych, którzy są na pierwszej linii frontu.
Dołącz do nas w tej ważnej sprawie, aby wesprzeć ukraińskich obrońców, którzy potrzebują tego wsparcia bardziej niż kiedykolwiek!