11 kwietnia 2023

Bliźniaczki już są z nami :)

W luty 2023 została zgłoszona do nas Pani Olena, która wraz ze swoją mamą przyjechała do Polski niedługo po wybuchu wojny na Ukrainie. Mama pomimo wieku senioralnego pracuje sprzątając mieszkania, a Pani Olena zaszła w ciąże i niestety od razu straciła pracę. Ciąża jest w dodatku bliźniacza ????????

Pani Olena bardzo się boi ponieważ ojciec dzieci jak dowiedział się o ciąży zostawił Panią Olenę i ślad po nim zaginął. Dużo pomocy udało się już zorganizować! Na teraz chcemy przygotować najwięcej jak się da, zanim przyjdą dzieci na świat. Chcemy też zapewnić Pani Olenie – spokój ducha, by z radością mogła oczekiwać narodzin swoich pociech.

POTRZEBUJEMY: Odkurzacza i żelazka!, pościeli dziecięcej; rożków;

PROSIMY O POMOC! ????????

 

13.03.2023r. udało się nam przekazać pierwsze dary dla Pani Oleny                

 05.04.2023r. otrzymaliśmy łóżeczka, materacyki i nosidełka dla p. Oleny

Potrzebny odkurzacz, żelazko, pościel, rożki dla niemowlaka

 -------------------------------------------

24 maja, Pani Olena urodziła dwie zdrowe dziewczyny Amelię i Lilii.
Bardzo dużą pomocą jest dla Pani Oleny jej Mama, a babcia dziewczynek.
Odwiedziliśmy 4 dzielne Dziewczyny 23 czerwca. Pani Olena jest niesamowicie wdzięczna za wszystko.
Małe są zdrowe ale niewątpliwie bardzo absorbujące. Babcia mówi o podwójnym szczęściu, co jednak nie zmienia faktu że nie jest to łatwe.

-------------------------------------------
Dziewczynki rosną zdrowe i szczęśliwe. Mama i Babcia dbają o dziewczynki. W grudniu zakupiliśmy podstawowe produkty ułatwiające codzienność Pani Olenie - krzesełka do karmienia, sztućce dla dzieci, śliniaki i inne akcesoria. Towarzyszymy dzielnym dziewczynom pomocą żywnościową i pomocą w postaci środków czystości, higienicznych oraz pampersów.