17 lipca 2019

Czekając na CUD

04.05.2021

Rodzice Antosia stanęli na wysokości zadania! Oboje ciężko pracują by móc zapewnić mu godne i dobre życie. W lutym przeprowadzili się do większego mieszkania, było bardzo dużo pracy ponieważ mieszkanie wymagało gruntownego remontu – pan Wojciech ze swoim bratem wykonali wszystkie prace.

Udało się pozyskać sponsora i przekazaliśmy na nowe mieszkanko: pralkę, odkurzacz, deskę do prasowania, zestaw noży, patelnie i inne drobiazgi.

Na ten moment zamykamy dzieło!


12.12.2020

Antoś rośnie zdrowo i jest niesamowicie radosnym chłopcem, otoczonym troską i miłością Rodziców. I właśnie to im potrzebna jest teraz nasza pomoc – ponieważ sytuacja pandemii spowodowała „straty” finansowe oraz niestety rodzice przechorowali Covid-19.


17.07.2019

Zuzanna i Wojciech to młodzi ludzie oczekujący na najważniejszy CUD w ich życiu – jakim jest DAR nowego życia. Dzieciątko, które się poczęło jest dla nich radością i motywacją do życia. To młodzi ludzie zaczynający podróż pod nazwą RODZINA.

            Jak każdy na początku, mają wiele planów, marzeń i celów. Teraz jednak najważniejszym stał się dar nowego życia. Można powiedzieć, że zaczynają od zera … szukają mieszkania, pracy, samochodu… ujmujące jest to – iż nie wiedząc o możliwości formy pomocy na pytanie „czego potrzebujecie” wymienili tylko i wyłącznie rzeczy dla dziecka.

            Nie proszą o wiele, ich prośby są naprawdę nieśmiałe i praktyczne. Nie czekają biernie na pomoc, pracują i są chętni do pomocy.

            Wydawało by się że pomoc bez większego znaczenia, że sytuacja jedna z wielu, lecz nie do końca tak jest. Życie każdego z nas pisze różne scenariusze – oni mają swoją historię młodości, spotkania i decyzji na bycie razem. W pewnym sensie daleko od swoich rodzin, zdani tylko na siebie … no właśnie już NIE tylko na siebie – mają nas.

            Chcielibyśmy pomóc im przez zakup wózka dziecięcego 3 w 1, komodę z przewijakiem, pampersy i inne potrzebne rzeczy.

            Tak więc do dzieła! Czekając na CUD.