23 majaa 2019

Organizujemy platformę wymiany rzeczy używanych

Platforma przekazywania rzeczy używanych to w naszym zamyśle narzędzie informatyczne łączące darczyńców z potrzebującymi. Będzie ono działało podobnie do sklepu internetowego z tą jednak różnicą, że zamiast artykułów sprzedawanych pojawią się tam konkretne artykuły potrzebne konkretnym osobom. Darczyńca będzie mógł wybrać rzecz i przesłać ją do naszego magazynu, a stąd nasi wolontariusze przekażą ją osobie potrzebującej.

Platforma ta umożliwi bardzo precyzyjną realizację potrzeb naszych podopiecznych. Używane rzeczy w dobrym stanie,  których Państwo już nie potrzebujecie, zyskają drugie życie. Drobną przysługą będziecie Państwo mogli ułatwić, a czasem nawet odmienić życie naszych podopiecznych.

Co będziemy zbierać?  Wszystko co w danym momencie wspólnie z podopiecznymi uznamy za niezbędne: meble, odzież, artykuły gospodarstwa domowego itp.

Aby działać sprawnie, musimy do wyzwania podejść profesjonalnie i nowocześnie. Stąd właśnie potrzeba stworzenia naszej platformy informatycznej. Stworzona raz – będzie razem z Wami pomagać naszym podopiecznym przez bardzo długi czas.