Anna Rozpędzik – nasza Wolontariuszka, która ma 10 pomysłów na sekundę, a co ważne, nie zatrzymuje się na nich lecz równie szybko je realizuje. Pomaga 2 dni w tygodniu w biurze Fundacji. Kocha ludzi, wrażliwa na każdą ludzką potrzebę. Lubi przebywać z ludźmi i dla nich. Angażuje się bardzo w każdą akcję organizowaną przez Fundację.

 

Anna Tychota - emerytowana nauczycielka języka polskiego, bardzo zaangażowana Wolontariuszka, od pierwszych dni Fundacji prowadzi Warsztaty Rękodzieła, Liderka kilku Dzieł. Jej pasją jest Pisanie Ikon, kocha Ludzi, udziela się również w innych organizacjach.

 

Dorota Bidzińska – Dziennikarka i Reporterka, Wolontariuszka, która na bieżąco prowadzi socjal-media, redaguje teksty, tworzy posty. Jest z nami od pierwszych dni Fundacji. Lubi poznawać nowe miejsca i ludzi. Nie wyobraża sobie życia bez książek, biegania i kontaktu z naturą.

 

Natalia Kołodyńska – nasza najmłodsza a zarazem najwierniejsza Wolontariuszka. Zawsze z uśmiechem przychodzi pytając „w czym mogę pomóc”. Jeszcze w mały ciele lecz duży i bardzo dobry duch! Uczennica szkoły podstawowej. Kocha taniec i uczy się go z wielkim oddaniem.

 

Paweł Ziółkowski - pasjonat rękodzieła. Próbujący swych sił w walce z modeliną. Lubi też grzebać w ziemi, w swoim ogródku.

Aleksandra Janocha–Sośniecka - to nasza nowa Wolontariuszka, nie mniej bardzo zaangażowana. Ukończyła studia prawnicze, jednak po nich wybrała drogę psychologii i służy naszym podopiecznym towarzyszeniem psychologicznym. Na co dzień Psycholog i psychoterapeuta. Oddana żona i mama. Lubi egzotyczne podróże i dobrą muzykę

 

Elżbieta Serwadczak – z wykształcenia Historyk, w codzienności, kobieta, która żadnej pracy się nie boi, Wolontariuszka, która angażuje się we wszystkie działania Fundacji, uczestniczy w Warsztatach rękodzieła. Interesuje się Historią, szczególnie XVII wiek Polski oraz język i kultura Finlandii. Zawsze chętna do pomocy, jak tylko czas jej na to pozwala.

 

Bożena Bąk – Kobieta w sile wieku! Kobieta wielu talentów. Przedsiębiorca, menadżer, organizator i dobra szefowa w jednym. Instruktorka tańca towarzyskiego. W tym wszystkim fachowa, lojalna, sympatyczna i życiowa. Uwielbia zajmować się kwiatami, kocha jamniki, pasjonatka wina – rozwija rodzinny biznes – Stacja Winiarska. Kocha być z ludźmi i dla ludzi. W Fundacji prowadziła zajęcia tańca dla Seniorów, pomaga w organizowanych imprezach okolicznościowych, zawsze służy radą i dzieli się pomysłami.

Beata Sałdan – Radca Prawny legamo.pl – Wolontariuszka, która na bieżąco monitoruje administracyjno-prawne sprawy Fundacji, bardzo dużo pomogła w dziele: Przemuś i jego Rodzice. Uczestniczy w Warsztatach Rękodzieła, na które przybywa ze swoimi dziećmi. Zaangażowana w pozyskiwanie darów na rzecz Warsztatów. Zawsze chętna do zaangażowania się w działania Fundacji, jak tylko czas jej na to pozwala. W wolnych chwilach pasjonuje się czytaniem, szczególnie kryminałów, powieści sensacyjnych i biografii.

Piotr Graczyk – na co dzień mąż i tata dwóch uroczych dziewczynek. Wolontariusz bardzo zaangażowany w inicjatywy podejmowane na rzecz Fundacji i naszych podopiecznych. Skutecznie promuje naszą Fundację wśród swoich znajomych. Lider działa.

 

Piotr Stręk – na co dzień cudowny człowiek, który nie oszczędza się w pracy oraz w pomocy. Jest niewątpliwie dowodem na to, że wystarczy uwierzyć w człowieka, sam otrzymał pomoc, a dzisiaj jest zaangażowanym i chętnym Wolontariuszem. Wierny kibic Wisły Kraków.

 

Magdalena Rubiś – adwokat, szczęśliwa mama. Wolontariuszka, która z oddaniem i serdecznością rozmawia z naszymi podopiecznymi, pomagając im w załatwieniu spraw formalnych, ale przede wszystkim jej rada i zapewnienie że nie ma sytuacji bez wyjścia jest bezcenne.

 

Andrzej Kołodyński – nasz fundator i aktywny wolontariusz. 

 

Ewelina Fiołek - wielbicielka kawy i herbaty. W czasie wolnym lubi pojeździć na rowerze oraz taniec w każde formie. Szczególną przyjemność sprawiają jej spotkania i rozmowy z ludźmi.

Natalia Grzegorczyk – to nasza najnowsza Wolontariuszka, studentka II roku Psychologii. Bardzo szybko weszła w grupę, oddana w tym w co się angażuje. Prowadzi Dzieło. Lubi piec, gotować i szydełkować.

Paweł Głowacki - pasjonat jazdy autobusem. Lubi teatr i dobry film. Lubi wycieczki połączone ze zwiedzaniem i poznawaniem nowych miejsc.

Marek Pieterwas - na co dzień tata dwóch synów, lubi wyzwania i nie boi się zmian. Obecnie kierowca medyczny. Lubi teatr i podróże duże i małe.

  Małgorzata Gierek-Mirek - kosmetyczka. Ogródek to jej żywioł i relaks. Miłośniczka kotów i wycieczek górskich.
Alicja Wacławik - kocha koty i dobre towarzystwo. Grzybobranie to dla niej dobrze spędzony czas. Uwielbia góry.
Katarzyna Piskrzyńska – Psycholog, kocha GÓRY! Wolontariuszka, która od samego początku czynnie angażuje się we wszystkie inicjatywy podejmowane w Fundacji. Uczestniczy w Warsztatach Rękodzieła. Liderka Dzieła: Marianna oraz obecnego dzieła: Zuza i jej dzielna Mama. Zawsze chętnie służy pomocą kiedy potrzebujemy konsultacji psychologicznych oraz oceny sytuacji.